Przegląd i wymiana szafy

Aby kompleksowo podejść do odnowy Twojego wizerunku, warto rozpocząć naszą współpracę od przeglądu garderoby. Dzięki temu najpierw ustalimy, jaki styl preferujesz, a po ocenie Twojej sylwetki będę mogła powiedzieć, jakie ubrania do Ciebie pasują, a których unikać. Pozbędziemy się tego, co zupełnie do Ciebie nie pasuje, a ja przygotuję listę rzeczy, których w Twojej szafie brakuje.

Kolejnego dnia wybierzemy się wspólnie na zakupy, by odnowić Twoją garderobę.Jestem osobistą stylistką i mogę przejść z Tobą przez najlepszą przemianę Twojego życia. Zadbam w pełni o Twój wizerunek, ale możesz być pewna, że nie narzucę Ci mojego gustu.

Rewolucja szafy to nadanie szafie nowej odsłony. Jeśli obecnie nie możesz pozwolić sobie na zakupy to alternatywa jest analiza szafy. Przegląd szafy podczas którego z twoich ubrań które przejdą selekcje tworze dla ciebie nowe zestawy takie na które sama byś nie wpadła. Robię rewolucje z rzeczy które masz w szafie. Finalizacją naszej szafy jest lista zakupów która przygotowuje nas do sesji zakupowej.

Przegląd i wymiana szafy

Cena: 1200zł

Przegląd szafy + zakupy ze stylistka

Cena: 3000zł