Stylizacja i Kreowanie Wizerunku

My kobiety mamy siłe, odwagę i marzenia o które warto walczyć. Możemy zmieniać świat i kreować rzeczywistość. Mamy prawo powiedzieć tak! Mamy prawo powiedzieć nie! Możemy!!
Kochajmy siebie i bądźmy dla siebie wyrozumiałe i dobre. Nie szukaj szczęścia zbyt daleko…

Ono jest w Tobie. Jeśli je zgubiłaś to dlatego, że nie jesteś dla siebie dobra i czekasz aż ktoś odnajdzie to szczęście za Ciebie i podaruje je Tobie. Nie czekaj. Od dziś , od teraz bądź dla siebie najpiękniejsza! Nikt nie zadba o nas lepiej niż my same. Bądź najlepsza wersja siebie. Zbuduj swój styl na nowo. Doskonal swoje umiejętności wizerunkowe. Poznaj możliwości kreacji. Zainspiruj się. Chętnie zostanę Twoim przewodnikiem osobistym na drodze kreowania własnego stylu. Nauczę Cię, jak orientować się w sklepach oraz znajdować ubrania stworzone specjalnie do Ciebie.

Masz wątpliwości? Zadzwoń lub napisz – chętnie odpowiem na wszystkie pytania!

Początek naszej współpracy zaczyna się najczęściej drogą mailową lub telefoniczną. Przy pysznej kawie ustalamy cel naszych zakupów, dowiaduję się czego oczekujesz, jaki efekt stylizacją chcesz osiągnąć.  Następnie określę typ Twojej sylwetki aby wybrane dla Ciebie ubrania były w idealnym fasonie, podkreślały atuty sylwetki i ukrywały jej niedoskonałości. Określę również paletę barw, w których Twoja twarz nabierze blasku.

Przed wyruszeniem na wspólne zakupy, ustalamy budżet jakim dysponujesz a ja robię rekonesans po sklepach, by zaoszczędzić Twój czas. Na zakupach interesują mnie tylko gotowe zestawy oraz dodatki.
  • Oddziel wyobrażenie o idealnej sobie od rzeczywistości
  • Co naprawdę na siebie wkładasz?
  • Jaki jest Twój rzeczywisty styl życia?
  • Ubrania to nie wszystko!
  • Nie kupuj, żeby mieć

Pierwsze spotkanie, to rozmowa, poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań. Przy kawie, e-mailowo lub telefonicznie poszukamy drogi, którą najlepiej byłoby nam pójść we wspólnej stylizacji. Na tym etapie to Ty decydujesz, czy interesują Cię tylko zakupy z osobistą stylistką, przegląd szafy, analiza kolorystyczna, omówienie trendów, czy też może cała metamorfoza, z makijażem.

SZAFA

Zadbam, aby w Twojej szafie były wyłącznie gotowe zestawy ubrań idealnie dobranych do Twojej sylwetki, stylu i typu urody.

ZAKUPY

Uważam, że sztuką jest znaleźć ubranie idealne pod względem koloru, fasonu, tkaniny i jakości, takie którymi będziesz się mogła cieszyć na długo.

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Dobieram idealnie dopasowane do Ciebie kolory na podstawie 12 typów kolorystycznych, ale nie zostajemy obojętni na Twój wyjątkowy typ urody oraz miłość do pewnych barw.

ANALIZA SYLWETKI

Powiem Ci jak wydobyć z sylwetki wszystkie zalety, nie będziesz już widziała żadnych jej wad.

PEŁNE WSPARCIE

Nasze spotkanie nie kończy się wykonaniem usługi. Otrzymujesz od nas aż 14 dni pełnego wsparcia.